Komuniké ze zasedání Výkonného výboru 1. dubna 2021

Datum: Pátek 2.4.2021 00:12Zobrazeno: 196x
Dne 1. 4. 2021 proběhlo další jednání Výkonného výboru, od zvolení Výkonného výboru a Revizní komise poprvé prezenční formou. Zúčastnili se ho všichni členové Výkonného výboru, ve formě stálých hostů pak dva členové Revizní komise (jeden byl omluven). I přes aprílové datum konání bylo řešeno mnoho důležitých a seriózních bodů, podrobně budou všechny popsány v zápise z jednání, jež bude zveřejněn i na úřední desce.

Zásadním výstupem pro další fungování Okresního fotbalového svazu z tohoto jednání Výkonného výboru je, že došlo ke jmenování členů a předsedů zbylých odborných komisí.

Po Komisi mládeže a Komisi rozhodčích tak byly ustaveny následující komise v tomto složení:

  1. SPORTOVNĚ TECHNICKÁ KOMISE - předseda František Fillip, místopředseda Marian Král a dále členové Jaroslav Cigler, Helena Novotná, Arnošt Korecký a Jiří Jantač;

  2. DISCIPLINÁRNÍ KOMISE - předseda Luboš Říha a členové Roman Vrkoslav, Ladislav Chudoba a Jura Žydyk.

Z dalších témat byla zajímavá diskuze zejména o dívčím fotbale, kde má Komise mládeže, její dívčí sekce, zajímavé plány, stejně tak jako o případné OFS organizované veteránské soutěži, která bude
v gesci člena Výkonného výboru Petra Šindeláře.

“Jsem rád, že máme po méně jak 20 dnech od našeho zvolení jmenovány všechny komise a jejich předsedy a teď si nejvíce přeji, aby dámy a pánové v těchto komisích mohli co nejdříve vykonávat svou práci naplno, protože už zase poběží soutěže. I o tomto tématu jsem se na dnešním Výkonném výboru bavili, máme připraveny různé scénáře, ale zatím nám pro nějaké rozhodnutí chybí další informace. A to nejen v rámci nařízeních Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR, ale dle našich informací má o principu případného restartu soutěží skrz veškeré úrovně fotbalu jednat v úterý 6. 4. 2021 Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR a tak se k tématu vrátíme na příštím jednání VV OFS Benešov.”

Příští jednání Výkonného výboru je plánováno na pátek 9. 4. 2021 opět online formou.

Tomáš Novák, předseda OFS Benešov predseda@ofsbenesov.cz, 602 303 532

Hledat

Partneři

sponzoři
  • Ferdinand

Náhodné foto

Výběry s Příbramí
Výběry s Příbramí
mládež OFS
mládež OFS
 
^