Nominace WU14 a WU11 OFS Benešov - Příbram 9.10.2023

Datum: Středa 4.10.2023 10:54 - aktualizováno: Pondělí 8.4.2024 08:24Zobrazeno: 437x

Do výběru WU11 OFS BENEŠOV byly nominovány níže uvedené hráčky

Babková Nela             ID 14071390   FK Bílkovice z.s.

Červová Natálie         ID 14030446   TJ Svoboda Ratměřice, z.s.

Kaňková Beata           ID 13061375   SOKOL CHOTÝŠANY z.s.

Miffková Ema             ID 13081474   SOKOL CHOTÝŠANY z.s.

Lejčková Julie           ID 13041076   FC Sellier & Bellot Vlašim z.s.

Matoušková Monika  ID 13120902   FC Sellier & Bellot Vlašim z.s.

Řepásková Anna         ID 13010568   Fotbalový klub Soběhrdy, z.s.

Košová Laura              ID 13101202   Fotbalový klub Soběhrdy, z.s.

Uršicová Amálie         ID 15090977   TJ Sokol Teplýšovice z.s.

Vaněčková Dorota      ID 14081536   Tělovýchovná jednota Mír Jablonná z.s.

Šebová Laura              ID 13011683   Tělovýchovná jednota Mír Jablonná z.s.

Strusková Veronika    ID 14111362   SK Bystřice, z.s.

Zemanová Sofie         ID 14051691   Tělovýchovná jednota JISKRA STRUHAŘOV, z.s

Šandová Kamila          ID 13090138   Sokol Maršovice z. s.

Realizační tým výběru WU11:
Holubková Nikola
Grešová Jana
Gronychová Zuzana
 

Do výběru WU14 OFS BENEŠOV byly nominovány níže uvedené hráčky

Beránková Karolína        ID10041155       Tělocvičná Jednota Sokol Krhanice

Jíšová Karolína                 ID12091225       TJ Jawa Pecerady, z.s.

Konopiská Eliška             ID10041401       Tělovýchovná jednota Sokol Sedlec-Prčice, z.s.

Kuřetová Sára Júlia        ID11040745       AFK Kácov, z.s.

Novotná Denisa               ID11080732       TJ Sokol Tichonice, z.s.

Oleksyn Yuliana                ID11041648       FK Týnec nad Sázavou z.s.

Pajková Júlie                    ID11021212       FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.

Sejková Adéla                  ID12061188       SK Olbramovice z.s.

Vaněčková Rozálie         ID12051546       Tělovýchovná jednota Sokol Neveklov, spolek

Vítovcová Nikol                ID10061710       T.J. Sokol Popovice z.s.

Vlasáková Jana              ID10111509       FC Sellier & Bellot Vlašim,z.s.

Vyhnalová Valerie         ID10081244       SK VOTICE,z.s.

Vyhnalová Viktorie        ID12090393       SK VOTICE,z.s.

Realizační tým výběru WU14:

Brejlová Petra
Grešová Marieta
 


TATO NOMINACE SLOUŽÍ JAKO DOKLAD PRO UVOLNĚNÍ ZE ŠKOLY A ZAMĚSTNÁNÍ NA ZÁKLADĚ VYHLÁŠKY MŠMT O UVOLŇOVÁNÍ TALENTOVANÉ MLÁDEŽE

Související skupiny

Hledat

Partneři

sponzoři
  • Ferdinand

Náhodné foto

fotbal mladez
fotbal mladez
100 let TJ Sokol Postupice
100 let TJ Sokol Postupice
 
^