Výběr OFS Benešov U11 Příbram

Datum: Úterý 24.10.2017 09:26 - aktualizováno: Středa 15.11.2017 16:24Zobrazeno: 849x
Výběr OFS Benešov U11 na turnaji MOS v Příbrami

V úterý 11.10.2017 se Výběr OFS Benešov U11 zúčastnil turnaje MOS na hřišti Spartaku Příbram. Realizační tým ve složení trenérů Tomáš Hájek ( Votice ), Jiří Eichler ( Vlašim ), Michal Petrášek ( Týnec n. Sázavou ) a Stanislav Procházka ( Benešov ) uspořádal dne 27.9.2017 nominační trénink na UMT ve Voticích, kde se sešel výběr 32 hráčů. Tohoto tréninku se zúčastnili dlouhodobě sledovaní talentovaní hráči okresu a hráči, které doporučili trenéři jejich domovských klubů. V této sestavě nechyběli také hráči, kteří se výběru účastnili již minulý rok jako mladší v kategorii U11. I letos bylo do kategorie U11 ( roč. 2007 ) nominováno několik talentovaných hráčů ročníku 2008, aby sbírali zkušenosti pro případnou účast v příštím ročníku.
 
Na nominačním tréninku hráči absolvovali jednoduchá cvičení, kde trenéři výběru sledovali zejména techniku ovládání míče a další základní dovednosti jednotlivců. Dále byli hráči rozděleni do 4 týmů ( 5+1 ) a při hře trenéři výběru pečlivě sledovali schopnosti všech hráčů na jednotlivých postech a následně nominovali 20 hráčů na očekávaný turnaj MOS v Příbrami.

Z těchto dvaceti hráčů byly utvořeny dva vyrovnané týmy, které již 10.10.2017 na turnaji MOS v Příbrami hrdě reprezentovali svůj okres. Turnaj se odehrál za sychravého počasí na umělém povrchu a v zápasech hraných na 2x17 minut ( vzájemné zápasy týmů A a B ) jsme se postupně střetli s OFS Příbram, OFS Praha západ a OFS Praha východ. Prvním naším soupeřem byl OFS Příbram. Utkání bylo velmi vyrovnané a bojovné. Na klucích se ještě projevovala lehká nervozita a nesehranost, ale nakonec utkání zvládli a dosáhli těsného vítězství 8:7. V následujících hodinách nás pak čekala utkání s týmy OFS Praha západ a Východ. V dalším utkání s OFS Praha Západ se již kluci dostali do turnajového tempa a soupeře s přehledem porazili poměrem 13:5. V posledním utkání dne nás čekal velmi kvalitní soupeř OFS Praha Východ, který byl zatím v turnaji suverénní. Bohužel ani našim chlapcům se nepodařilo tohoto perfektně technicky a rychlostně vybaveného soupeře porazit a nakonec oba naše týmy podlehli v celkovém součtu poměrem 5:20.
 
Těší nás, že se nám podařilo sestavit konkurenceschopný tým, který vybojoval druhé místo a smekáme před kluky, kteří se dokázali v krátkém časovém úseku vzájemně seznámit a odvést dobrý týmový výkon, který přinesl dvě vítězství a celkové druhé místo na kvalitně obsazeném turnaji výběrů. Děkujeme hráčům, rodičům a klubům za spolupráci. Bez kvalitní práce trenérů v mateřských oddílech a bez podpory rodičů by se nám jen těžko podařilo poskládat téměř nový kvalitní výběrový tým U11.
S celým širokým kádrem budeme v následujících měsících i nadále pracovat a během zimní přestávky přizveme další talentované hráče, kteří budou moci usilovat o prosazení se ve výběrovém týmu OFS Benešov. Věříme, že se na jaře popereme o účast v krajském finále. Čeká nás hodně práce, ale s talentovanými hráči, kteří mají fotbal skutečně rádi, je radost pracovat.
 
Výsledky:
OFS Benešov - OFS Příbram 8:7
OFS Benešov - OFS Praha Západ 13:5
OFS Benešov - OFS Praha Východ 5:20
střelci : J. Šembera (4x), A. Vovsík (2x), D.Vlasák (2x), O. Toula (1x), J. Eichler (4x) ,Hájek (5x), Koutek (4x),Brejla (1x), Kocourek (3x), Šváb (1x), Kadlec (2x)
 
Složení týmu:
Trenéři: Tomáš Hájek, Michal Petrášek, Jiří Eichler
Hráči: Josef Buchal, Josef Kocourek, Jiří Suk ( všichni Ratměřice ), Filip Šváb ( Mezno ), Adam Brejla ( Olbramovice ), Jakub Hájek, Kryštof Koutek, Matyáš Galbavý, Ondřej Kadlec ( všichni Votice ), Ondřej Toula, Radim Kozel ( oba Pravonín ), Jakub Šembera ( Netvořice ), Andrej Vovsík ( Neveklov ), David Růžička ( Zdislavice ), Martin Stožický, Michal Petrášek ( oba Týnec n. Sázavou ), Tomáš Krucký, Alex Eichler, David Vlasák, Richard Opava (všichni Vlašim)
Přílohy
  • vyber ofsbn u11 pribram
    vyber ofsbn u11 pribram

Související skupiny

Hledat

Partneři

sponzoři
  • Lion-sport
  • celeano logo
  • Kralicek
  • Ferdinand
  • Compag

Náhodné foto

gtm ofs promo
gtm ofs promo
Schůze a oslava
Schůze a oslava
 
^