Výběr OFS Benešov U11 Příbram

Datum: Úterý 24.10.2017 09:26 - aktualizováno: Středa 15.11.2017 16:24Zobrazeno: 558x
Výběr OFS Benešov U11 na turnaji MOS v Příbrami

V úterý 11.10.2017 se Výběr OFS Benešov U11 zúčastnil turnaje MOS na hřišti Spartaku Příbram. Realizační tým ve složení trenérů Tomáš Hájek ( Votice ), Jiří Eichler ( Vlašim ), Michal Petrášek ( Týnec n. Sázavou ) a Stanislav Procházka ( Benešov ) uspořádal dne 27.9.2017 nominační trénink na UMT ve Voticích, kde se sešel výběr 32 hráčů. Tohoto tréninku se zúčastnili dlouhodobě sledovaní talentovaní hráči okresu a hráči, které doporučili trenéři jejich domovských klubů. V této sestavě nechyběli také hráči, kteří se výběru účastnili již minulý rok jako mladší v kategorii U11. I letos bylo do kategorie U11 ( roč. 2007 ) nominováno několik talentovaných hráčů ročníku 2008, aby sbírali zkušenosti pro případnou účast v příštím ročníku.
 
Na nominačním tréninku hráči absolvovali jednoduchá cvičení, kde trenéři výběru sledovali zejména techniku ovládání míče a další základní dovednosti jednotlivců. Dále byli hráči rozděleni do 4 týmů ( 5+1 ) a při hře trenéři výběru pečlivě sledovali schopnosti všech hráčů na jednotlivých postech a následně nominovali 20 hráčů na očekávaný turnaj MOS v Příbrami.

Z těchto dvaceti hráčů byly utvořeny dva vyrovnané týmy, které již 10.10.2017 na turnaji MOS v Příbrami hrdě reprezentovali svůj okres. Turnaj se odehrál za sychravého počasí na umělém povrchu a v zápasech hraných na 2x17 minut ( vzájemné zápasy týmů A a B ) jsme se postupně střetli s OFS Příbram, OFS Praha západ a OFS Praha východ. Prvním naším soupeřem byl OFS Příbram. Utkání bylo velmi vyrovnané a bojovné. Na klucích se ještě projevovala lehká nervozita a nesehranost, ale nakonec utkání zvládli a dosáhli těsného vítězství 8:7. V následujících hodinách nás pak čekala utkání s týmy OFS Praha západ a Východ. V dalším utkání s OFS Praha Západ se již kluci dostali do turnajového tempa a soupeře s přehledem porazili poměrem 13:5. V posledním utkání dne nás čekal velmi kvalitní soupeř OFS Praha Východ, který byl zatím v turnaji suverénní. Bohužel ani našim chlapcům se nepodařilo tohoto perfektně technicky a rychlostně vybaveného soupeře porazit a nakonec oba naše týmy podlehli v celkovém součtu poměrem 5:20.
 
Těší nás, že se nám podařilo sestavit konkurenceschopný tým, který vybojoval druhé místo a smekáme před kluky, kteří se dokázali v krátkém časovém úseku vzájemně seznámit a odvést dobrý týmový výkon, který přinesl dvě vítězství a celkové druhé místo na kvalitně obsazeném turnaji výběrů. Děkujeme hráčům, rodičům a klubům za spolupráci. Bez kvalitní práce trenérů v mateřských oddílech a bez podpory rodičů by se nám jen těžko podařilo poskládat téměř nový kvalitní výběrový tým U11.
S celým širokým kádrem budeme v následujících měsících i nadále pracovat a během zimní přestávky přizveme další talentované hráče, kteří budou moci usilovat o prosazení se ve výběrovém týmu OFS Benešov. Věříme, že se na jaře popereme o účast v krajském finále. Čeká nás hodně práce, ale s talentovanými hráči, kteří mají fotbal skutečně rádi, je radost pracovat.
 
Výsledky:
OFS Benešov - OFS Příbram 8:7
OFS Benešov - OFS Praha Západ 13:5
OFS Benešov - OFS Praha Východ 5:20
střelci : J. Šembera (4x), A. Vovsík (2x), D.Vlasák (2x), O. Toula (1x), J. Eichler (4x) ,Hájek (5x), Koutek (4x),Brejla (1x), Kocourek (3x), Šváb (1x), Kadlec (2x)
 
Složení týmu:
Trenéři: Tomáš Hájek, Michal Petrášek, Jiří Eichler
Hráči: Josef Buchal, Josef Kocourek, Jiří Suk ( všichni Ratměřice ), Filip Šváb ( Mezno ), Adam Brejla ( Olbramovice ), Jakub Hájek, Kryštof Koutek, Matyáš Galbavý, Ondřej Kadlec ( všichni Votice ), Ondřej Toula, Radim Kozel ( oba Pravonín ), Jakub Šembera ( Netvořice ), Andrej Vovsík ( Neveklov ), David Růžička ( Zdislavice ), Martin Stožický, Michal Petrášek ( oba Týnec n. Sázavou ), Tomáš Krucký, Alex Eichler, David Vlasák, Richard Opava (všichni Vlašim)
Přílohy
  • vyber ofsbn u11 pribram
    vyber ofsbn u11 pribram

Související skupiny
Čtvrtek 16.8.2018

Hledat

Partneři

sponzoři

Náhodné foto

Cena JUDr. V.Jíry
Cena JUDr. V.Jíry
Předvánoční posezení komisí OFS 2002
Předvánoční posezení komisí OFS 2002
 
^