Úspěch výběrů OFS Benešov po podzimní části ročníku 2016/2017

Datum: Úterý 6.12.2016 10:55 - aktualizováno: Čtvrtek 15.12.2016 09:43Zobrazeno: 734x
Příbram – Okresní fotbalové výběry U12 a U11 fotbalovému svazu Benešov velkou radost, když v Příbrami všechny zápasy s Příbramí, Prahou západ a východ vyhrály. Navázaly tak na loňské úspěchy.

Výběr U12
„Do hry jsme vzali kluky, kteří se na předešlých úspěších v kategorii U11 podíleli," popsal trenér dvanáctky Petr Kotora, jak vznikala nominace.

V Příbrami hrála U12 systémem 7 + 1, 2 x 20 minut. Benešov po výhrách nad Příbramí a Prahou západ 6:1 a Prahou východ 8:3, v turnaji zvítězil, získal devět bodů se skóre 20:5. „Počasí nám vůbec nepřálo, byl silný déšť i vítr a místo trávy umělka, na které byli ještě louže. Přesto jsme turnajem prošli na výbornou," smekl pomyslný klobouk před hráči Petr Kotora a poznamenal ke hře: „Ve všech utkáních jsme dominovali a soupeři nás moc neprověřili. Musím poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci a také rodičům, že to s námi i přes nepřízeň počasí vydrželi a fandili nám."

Zajímavostí bylo, že soupeři Benešova měli negativní skóre.

Výsledky: Benešov – Příbram 6:1, Benešov – Praha východ 8:3, Benešov – Praha západ 6:1, Příbram – Praha východ 2:3, Příbram – Praha západ 2:4, Praha východ – Praha západ 1:3.

Branky Benešova: Říha 5, Nerad 4, Slavata 3, Ctibor 2, Kolář 2, Skála 2,Toula, Kotora.

OFS Benešov: Kotora – Kameník, Říha, Toula, Nerad (všichni Vlašim), Budil (Votice), Skála (Jankov), Slavata (Postupice), Ctibor (Neveklov), Kolář (Bystřice), Majer (Poříčí), Kostka (Mezno). Trenér: Petr Kotora.

Výběr U11
Výběr OFS Benešov U11 také nenašel v podzimním turnaji MOS přemožitele.

Nejmladší výběr tak navazuje na skvělé výsledky svých předchůdců, kteří v květnu získali titul krajských přeborníků. Nový čtyřčlenný trenérský tým vybral hráče pro dvě mužstva 5 + 1 každého okresního výběru, jejichž výsledky se sčítají.

Vedle soupeřů z OFS Příbram, Praha – západ a Praha – východ bylo velkým protivníkem pro všechny zúčastněné špatné počasí. Silný dopolední déšť a zima zapříčinily přesunutí zápasů na umělou trávu i slabší rozjezd Benešova.  „V prvním zápase jsme narazili na domácí tým a kvůli jmenovaným okolnostem to byl na turnaji náš nejzakřiknutější výkon. Kluci se pomalu rozkoukávali a kluzký terén byl překážkou přesnější kombinační hry. Přesto jsme příbramský výběr zaslouženě přehráli a překonali počáteční reprezentační nervozitu. Druhý zápas se podařil ještě lépe. Kluci z okresu Praha – západ byli fyzicky zdatní, ale hru našeho výběru zdobila bojovnost, důraz v osobních soubojích a zejména snaha o přejití přes protihráče a rychlé zakončení. Góly z rychlých brejků soupeře tak jen korigovaly druhou výhru. Nejlepší výkony ale kluci předvedli s výběrem Prahy – východ, kdy jsme v útoku zlepšili produktivitu, takže jsme jednoznačně vyhráli, stejně jako celkově v tabulce," měl radost za trenérský tým jedenáctky Viktor Liška.

S devíti body turnaj MOS v Příbrami výběr OFS Benešov vyhrál a vytvořil si dobrou pozici do jarní odvety. Mužstvo bude nyní absolvovat další společné tréninky, aby se na ni dobře připravilo a vykročilo tak ke svému cíli - obhajobě krajského titulu.

Benešov – Příbram 11:5 (6:4 – Rosenvald 3, Čičatka 2, Liška / 5:1 – Rataj 2, Hájek 2, Brabenec).

Benešov – Praha západ 8:5 (6:3 – Liška 2, Zavadil, Rosenvald, Čičatka, D. Jakl / 2:2 – Brabenec 2).

Benešov – Praha východ 18:5 (10:2 – Páleníček 5, Rosenvald 2, Pešek, Zavadil, Liška / 8:3 – Brabenec 2, Růžek 2, Máca, Hájek, Koutek, Trefil).

Ostatní výsledky: Příbram – Praha východ 5:7, Příbram – Praha západ 6:10, Praha východ – Praha západ 6:12.

OFS Benešov: A tým – Pešek, Čičatka, Zavadil, Rosenvald, Liška (všichni Vlašim), D. Jakl, M. Jakl (oba Dolní Kralovice), r Páleníček (Senohraby), Jukl (Pecerady), Eichler (Bl. Načeradec). Trenéři: Viktor Liška a Martin Liška.

B tým: Rataj, Javůrek, Brabenec, Koutek, Hájek (všichni Votice), Máca, Koubek (oba Bystřice), Růžek, Pína (oba Čechtice), Trefil (Miličín). Trenéři: Theodor Máca a Tomáš Hájek.

Autor: Pavel Šimáček

Poděkování realizačního týmu výběrů OFS Benešov:

Chtěli bychom klukům poděkovat za perfektní reprezentaci a vzorný přístup k zápasům, které se konaly v těžkých podmínkách. Doufáme, že turnaj neodskáčou rýmou J a přinesou do svých klubů vítěznou atmosféru a radost ze hry i zodpovědnost za výsledky svého mužstva. Již nyní avizujeme, že bychom chtěli na konci podzimní sezóny ve Voticích uskutečnit další společný trénink. O přesném termín budete včas informováni.
 
Stejně tak děkujeme KM OFS Benešov za spolupráci a organizaci zájezdu na turnaj.
 
Pochvalu si samozřejmě zaslouží i rodiče. Ti, kteří nám fandili v Příbrami, ale i ostatní za podporu svých talentovaných dětí. Vydržte jim i nadále vytvářet dobré podmínky pro jejich nejen fotbalový rozvoj!
O totéž se budeme snažit i my trenéři výběru  OFS Benešov U11 v sezóně 2016/17.
 
Těšíme se na další sportovní setkání
 
Viktor Liška, Martin Liška, Theodor Máca, Tomáš Hájek
Přílohy
  • vyber ofs U11 2016p
    vyber ofs U11 2016p

Související skupiny
Středa 20.6.2018

Hledat

Partneři

sponzoři

Náhodné foto

Předvánoční posezení komisí OFS 2002
Předvánoční posezení komisí OFS 2002
Školení rozhodčích 2006
Školení rozhodčích 2006
 
^