Úspěch výběrů OFS Benešov po podzimní části ročníku 2016/2017

Datum: Úterý 6.12.2016 10:55 - aktualizováno: Čtvrtek 15.12.2016 09:43Zobrazeno: 920x
Příbram – Okresní fotbalové výběry U12 a U11 fotbalovému svazu Benešov velkou radost, když v Příbrami všechny zápasy s Příbramí, Prahou západ a východ vyhrály. Navázaly tak na loňské úspěchy.

Výběr U12
„Do hry jsme vzali kluky, kteří se na předešlých úspěších v kategorii U11 podíleli," popsal trenér dvanáctky Petr Kotora, jak vznikala nominace.

V Příbrami hrála U12 systémem 7 + 1, 2 x 20 minut. Benešov po výhrách nad Příbramí a Prahou západ 6:1 a Prahou východ 8:3, v turnaji zvítězil, získal devět bodů se skóre 20:5. „Počasí nám vůbec nepřálo, byl silný déšť i vítr a místo trávy umělka, na které byli ještě louže. Přesto jsme turnajem prošli na výbornou," smekl pomyslný klobouk před hráči Petr Kotora a poznamenal ke hře: „Ve všech utkáních jsme dominovali a soupeři nás moc neprověřili. Musím poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci a také rodičům, že to s námi i přes nepřízeň počasí vydrželi a fandili nám."

Zajímavostí bylo, že soupeři Benešova měli negativní skóre.

Výsledky: Benešov – Příbram 6:1, Benešov – Praha východ 8:3, Benešov – Praha západ 6:1, Příbram – Praha východ 2:3, Příbram – Praha západ 2:4, Praha východ – Praha západ 1:3.

Branky Benešova: Říha 5, Nerad 4, Slavata 3, Ctibor 2, Kolář 2, Skála 2,Toula, Kotora.

OFS Benešov: Kotora – Kameník, Říha, Toula, Nerad (všichni Vlašim), Budil (Votice), Skála (Jankov), Slavata (Postupice), Ctibor (Neveklov), Kolář (Bystřice), Majer (Poříčí), Kostka (Mezno). Trenér: Petr Kotora.

Výběr U11
Výběr OFS Benešov U11 také nenašel v podzimním turnaji MOS přemožitele.

Nejmladší výběr tak navazuje na skvělé výsledky svých předchůdců, kteří v květnu získali titul krajských přeborníků. Nový čtyřčlenný trenérský tým vybral hráče pro dvě mužstva 5 + 1 každého okresního výběru, jejichž výsledky se sčítají.

Vedle soupeřů z OFS Příbram, Praha – západ a Praha – východ bylo velkým protivníkem pro všechny zúčastněné špatné počasí. Silný dopolední déšť a zima zapříčinily přesunutí zápasů na umělou trávu i slabší rozjezd Benešova.  „V prvním zápase jsme narazili na domácí tým a kvůli jmenovaným okolnostem to byl na turnaji náš nejzakřiknutější výkon. Kluci se pomalu rozkoukávali a kluzký terén byl překážkou přesnější kombinační hry. Přesto jsme příbramský výběr zaslouženě přehráli a překonali počáteční reprezentační nervozitu. Druhý zápas se podařil ještě lépe. Kluci z okresu Praha – západ byli fyzicky zdatní, ale hru našeho výběru zdobila bojovnost, důraz v osobních soubojích a zejména snaha o přejití přes protihráče a rychlé zakončení. Góly z rychlých brejků soupeře tak jen korigovaly druhou výhru. Nejlepší výkony ale kluci předvedli s výběrem Prahy – východ, kdy jsme v útoku zlepšili produktivitu, takže jsme jednoznačně vyhráli, stejně jako celkově v tabulce," měl radost za trenérský tým jedenáctky Viktor Liška.

S devíti body turnaj MOS v Příbrami výběr OFS Benešov vyhrál a vytvořil si dobrou pozici do jarní odvety. Mužstvo bude nyní absolvovat další společné tréninky, aby se na ni dobře připravilo a vykročilo tak ke svému cíli - obhajobě krajského titulu.

Benešov – Příbram 11:5 (6:4 – Rosenvald 3, Čičatka 2, Liška / 5:1 – Rataj 2, Hájek 2, Brabenec).

Benešov – Praha západ 8:5 (6:3 – Liška 2, Zavadil, Rosenvald, Čičatka, D. Jakl / 2:2 – Brabenec 2).

Benešov – Praha východ 18:5 (10:2 – Páleníček 5, Rosenvald 2, Pešek, Zavadil, Liška / 8:3 – Brabenec 2, Růžek 2, Máca, Hájek, Koutek, Trefil).

Ostatní výsledky: Příbram – Praha východ 5:7, Příbram – Praha západ 6:10, Praha východ – Praha západ 6:12.

OFS Benešov: A tým – Pešek, Čičatka, Zavadil, Rosenvald, Liška (všichni Vlašim), D. Jakl, M. Jakl (oba Dolní Kralovice), r Páleníček (Senohraby), Jukl (Pecerady), Eichler (Bl. Načeradec). Trenéři: Viktor Liška a Martin Liška.

B tým: Rataj, Javůrek, Brabenec, Koutek, Hájek (všichni Votice), Máca, Koubek (oba Bystřice), Růžek, Pína (oba Čechtice), Trefil (Miličín). Trenéři: Theodor Máca a Tomáš Hájek.

Autor: Pavel Šimáček

Poděkování realizačního týmu výběrů OFS Benešov:

Chtěli bychom klukům poděkovat za perfektní reprezentaci a vzorný přístup k zápasům, které se konaly v těžkých podmínkách. Doufáme, že turnaj neodskáčou rýmou J a přinesou do svých klubů vítěznou atmosféru a radost ze hry i zodpovědnost za výsledky svého mužstva. Již nyní avizujeme, že bychom chtěli na konci podzimní sezóny ve Voticích uskutečnit další společný trénink. O přesném termín budete včas informováni.
 
Stejně tak děkujeme KM OFS Benešov za spolupráci a organizaci zájezdu na turnaj.
 
Pochvalu si samozřejmě zaslouží i rodiče. Ti, kteří nám fandili v Příbrami, ale i ostatní za podporu svých talentovaných dětí. Vydržte jim i nadále vytvářet dobré podmínky pro jejich nejen fotbalový rozvoj!
O totéž se budeme snažit i my trenéři výběru  OFS Benešov U11 v sezóně 2016/17.
 
Těšíme se na další sportovní setkání
 
Viktor Liška, Martin Liška, Theodor Máca, Tomáš Hájek
Přílohy
  • vyber ofs U11 2016p
    vyber ofs U11 2016p

Související skupiny

Hledat

Partneři

sponzoři
  • Lion-sport
  • celeano logo
  • Kralicek
  • Ferdinand
  • Compag

Náhodné foto

Školení rozhodčích 2005
Školení rozhodčích 2005
Postuoy a sestupy z Krajských soutěží
Postuoy a sestupy z Krajských soutěží
 
^